Івано-Франківська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Увага! Нова книга!

Для читачів дошкільного і молодшого шкільного віку, а також батьків.

Малігон А. Чарівний альбом Кароліни / А. Малігон. – Харків: Клуб Сімейного Дозвілля, 2015. – 72 С.

Пригоди Кароліни і її подруги Ліни у пошуках маленького братика в казковому світі острова Сумних Принцес, країни Самотніх Батьків і Самотніх Дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

Чуб Н. Азбука доброти / Н. Чуб. – Х. : Віват, 2015. – 112С. : ілюстр. – (Енциклопедія для маленьких вундеркіндів).

Книжка для читання разом з дітьми. Навчить батьків виховати в дитині уміння дружити, бути ввічливою, щедрою, щирою і доброю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для старшокласників і дорослих читачів

 

Савченко Н. Сильне ім’я Надія / Н. Савченко. – К. : Юстініан, 2015. – 328С.

Ця книга – великий і живий лист до українців із російської в’язниці Н.Савченко – української льотчиці, Героя України. Хто вона, яка вона? Про це розповість Надія сама на сторінках книги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шутко О. Роксолана: міфи та реалії / О. Шутко. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2015. – 272С.

Автор вільно володіє турецькою мовою захоплюється історією та мистецтвом Османської імперії,  вивчала біографію султанші Роксолани (Хюррем) на підставі не лише українських, а й турецьких, російських, західноєвропейських і навіть американських досліджень.

 

 

 

 

 

 

 

Нові книги прикарпатських письменників в обласній біблотеці для дітей (2015 рік)

 

 

Багірова В. Привітання для Богородиці / В.Багірова. — Івано-Франківськ: Місто НВ, 2015. — 204 с.

Книга «Привітання до Богородиці» - це своєрідна мистецько-поетична енциклопедія про Пресвяту матір Божу, призначена передусім для української дитини.

Твори вміщені у книзі знайдуть широкий відгук у тисячах сердець наших діточок, які нестимуть для майбутніх поколінь пісню прослави для Неба та його Цариці – Святої Матері Марії, плекаючи і зміцнюючи християнські традиції українського народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

Батіг М. Сад білих тіней / М.Батіг. — Коломия: ВІК, 2015. — 176 с.

До нової книги Михайла Батога увійшли кращі поезії з його минулих поетичних збірок, а також – написані нещодавно. Таке літературне поєднання перевіреного часом і нового дозволить читачеві уявити цілісну картину, в якій  проглядається цікавий сучасний український поет-верлібрист у своєму постійному творчому розвитку.

Уперше читач познайомиться з малою прозою Михайла Батога – свіжою, оригінальною, живою, а також художньою публіцистикою, значний вплив на яку має журналістика, в царині котрої автор безпосередньо працює вже чверть століття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кузів О. Адамцьо. Вінець Божого творива. / О.Кузів.—Івано-Франківськ: Місто НВ, 2015. — 168 с.

Живеш собі, ходиш, вітаєшся, зазираєш у очі чужих перехожих, у яких пливуть хмарки. А потім, буває, хтось із них розчахне, наче сукновий плащ, перед тобою свою душу…а там стільки туги і любові, стібки безнадії і віри, стільки болю й самозречення, що і самій у грудях щось тенькне, надірветься, а головне – не гоїться…

Папір, ручка – і чужа доля чорним по білому. І  рана уже рубцюється. Тільки під струпом залишається пляма. Добре, що хоч біла…

 

 

 

 

 

 

 

Олійник В. Йордань-вода: поезії / В.Олійник. — Івано-Франківськ: Місто НВ, 2015. — 120 с.

Василь Олійник – поет з Прикарпаття, член Національної спілки письменників України, автор книг: «Стремено», «Гармонія площин», «Толока», «княгиня», «Крижма», «Понад шляхами сивими» та ін.., публікацій у часописах, альманахах, антологіях.

«Йордань-вода» - це чоловіче поетичне слово про любов і втрати, про сподівання і тривоги, про все те, чим б’ється серце часу нашого. 

 

 

 

 

 

 

 

Пушик С. Бусова книга. Том 6-й. Кн.1. / С.Пушик. — Івано-Франківськ: Нова Зоря, 2014. — 260 с.

Велика збирацька праця на нивах фольклористики й етнографії, глибоке знання історії, міфології, етнології, аналітичний хист письменника та вченого, лауреата Шевченківської та багатьох інших премій Степана Пушика стали основою створення «Бусової книги», праця над якою зайняла півстоліття життя. Після чисельних публікацій у часописах та збірниках книга здобула визнання не тільки в наукових колах, але й серед масового читача. В повному обсязі дослідження публікується вперше.

 

 

 

 

 

 

 

Червінська І. Приват / І.Червінська. — Івано-Франківськ: Місто НВ, 2015. — 120 с.

«Приват» - це дебютна збірка молодої калуської поетки Ірини Червінської. До її п’яти розділів увійшли поезії різного штибу, написані в основному, протягом 2013-2014 років. Назва збірки не випадкова, читач знайде в цій книжці втілені в слові найінтимніші почуття, які лиш можуть виникнути між двома, урбаністичні пейзажі, міфологію та символіку, екзистенційну  рефлексію та багато чого іншого, що здатне вміститися у внутрішній, приватний світ людини. Поезії Ірини Червінської образно яскраві, метафоричні та об’ємні наскільки, що їх можна було б з легкістю відтворити на полотні. Вправно граючи образами, словами, сенсами, авторка не тільки витворює власний поетичний простір, але й з перших же сторінок запрошує читача до участі в цій грі, до конструювання своїх світів. Малювання в уяві оригінальних картин з поетичних образів.

Книга розрахована на широке коло читачів.

 

 

 

 

Чир Н. Гортаючи долю: поезії / Н.Чир. — Коломия: ВІК,     2015. — 160 с.

Восьма поетична збірка Нестора Чира «Гортаючи долю» вже у самій назві постає перед читачем простеленою у просторі буття метафорою морального й естетичного світогляду поета, його громадянської  і просто людської позиції, кредо митця «боротися і перемагати», внутрішнього пориву бути творцем найсвітлішого і найдобрішого, чим засіяна нива життя. Позбавивши поета здоров’я ще багато років тому, доля познущалася над його фізичним станом, але ще не зламала духовно, не позбавила вірив силу, вартість і ціну художнього Слова – виваженого і непідкупного.

Книга дещо запізнилась з виходом у світ через раптовий рецидив підступної хвороби автора. Викінченою вона мала зустрітися з читачам весняної пори 2013 року – до 75-річчя поета. Нестора Чира вже немає серед живих. А книга, як світло згаслої зірки, долає парсеки до читачів і її художня палітра, мов камертон людської душі, не втрачає своєї високої чутливості і значущості, свого виховного елементу.

 

 

 

 

 

 

 

Шкрумеляк Ю. Молитва за рідну мову: вибране / Ю.Шкрумеляк. — Івано-Франківськ: Нова Зоря, 2015. — 188 с.

Поетична збірка «Молитва за рідну мову» - перша книга своєрідного «Вибраного» з духовного-національного-патріотичної щедрої літературної спадщини відомого українського письменника з Галичини, літописця й легіонера Українських Січових Стрільців Юрія Шкрумеляка. У книжку основному ввійшли твори з джерел першодруків львівських часописів міжвоєнного періоду першої половини ХХ століття, а також деякі друковані вже за української доби.

Книга призначена для широкого кола читачів,зокрема розрахована на шкільну й студентську молодь, якій небайдужа доля України. 

 

 

 

 

 

 

 

Яхневич О. Назустріч сонцю: поезії / О.Яхневич. — Івано-Франківськ: Місто НВ, 2015. — 120 с.

«Назустріч сонцю» - десята збірка відомої на Прикарпатті поетеси, члена Національної Спілки письменників України, лауреата літературних премій імені Тараса Мельничука та Леся Мартовича – Орисі Яхневич.

Мотивами нової книжки поезій, приуроченої  до 65-річчя авторки, є кохання і розлука, добро і зло, віра в краще життя людини, любов до Бога, до України.

Книга розрахована на шанувальників поетичного слова.  

 

 

 

 

 


 

Казки для маленьких принцес. Картини в розповідках / Наталія Дерев'янко. - К. : Майстер-клас, 2012. - 24с.: ілюстр.

     Кожна дівчинка в дитинстві уявляла себе принцесою. Художниця Наталя Дерев’янко своїми картинами й розповідями з повсякденного життя маленьких принцес дає можливість ще раз пережити цей

казковий  стан душі. Знайомство з книгою серії «Дитяча картинна галерея» — це прагнення до естетичного виховання дитини.

 

 

 

 

 

 

Ніжність у Країні Краси : картини Олександра Калмикова, казки Тараса Борозенця : картини в історіях. - К. : Майстер-клас, 2013. - 24с.: іл. - (Естетичне виховання)

     Художник Олександр Калмиков і письменник Тарас Борозенець створили на сторінках книги зворушливу, хитку й мерехтливу грань між реальним світом і вигаданою Країною Краси. А править цією  вишуканою країною дівчинка Ніжність. Допитливість, гарні манери й дружелюбність – ось чому будуть вчитися читач разом з головною героїнею книги. Знайомство з книгою серії «Дитяча картинна галерея»  — це прагнення до естетичного виховання дитини.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Різдво. Книга, в якій сховалася душа / Віталій Кириченко. – К. : Майстер-клас, 2012. – 44 [4] с.: ілюстр.

       Казкова історія про сучасного хлопчика, який навчився позбавлятися образ через прощення і розуміння.

 

 

 

 


   

 

Суворова, Л. Незвичайні пригоди звичайних дітей. –  К. : Атрамент,  2013. –  112с .

 Звичайнісінькі хлопчики та дівчатка випадково опинились у чарівних місцях із важливим завданням: допомогти казковим героям здолати злодіїв, розгадати таємниці та віднайти скарби. Хочеш стати  учасником цих подій? Збірка казок допоможе приєднатися до захоплюючих мандрів і дивовижних пригод.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шостак, Л.
    Абетка для хлопчиків та дівчаток про рибок, птахів, комах, звіряток [Текст] : [вірші : для дітей дошк. віку] / Л. О. Шостак ; худож. Я. Кернер-Вернер. - К. : АВІАЗ, 2013. - 40 с. : ілюстр.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Копецька, О. 
    Мандрівка у книжковий світ [Текст] : [казка : для дошк. та мол. шк. віку] / О. Копецька ; худож. О. О. Солодун. - Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2013. - 28 с. : ілюстр. 

    Ця книжка - не просто казка, а передовсім - цікава мандрівка у книжковий світ. У вас буде надійний "компас" - Книжник, який проведе вас у Книжкову Майстерню. Там ви зустрінетеся з авторами й художниками, які створюють для вас майбутні книги. Також, мандруючи сторінками казки, ви відвідаєте Чарівну Друкарню й дізнаєтеся секретну інформацію від Уляни Василівни про тонкощі видання дитячих книг. Вам пощастить побувати в книгарні й бібліотеці, познайомитися з цікавими героями. 
    Світ Книг кличе в мандри! Не гайте часу - хутко читайте.

 

  

 

 

 

 

 

 

Давидова, Оксана Анатоліївна. 
Розумні ігри для малят [Текст] : [навч. посібник : для дітей дошк. віку] / О. Давидова ; худож. У. Балан. - К. : Мамине сонечко, 2013. - 36 с. : ілюстр.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Козацька абетка [Текст] : коротка історія українського козацтва для дітей і дорослих / авт.-упоряд. О. С. Яремійчук ; дизайн А. М. Пшінки. - К. : Веселка, 2013. - 80 с. : ілюстр. 

    Найвизначніші події і найвидатніші герої козацької доби представлені в книзі у коротких розповідях, розміщених за алфавітом, та мистецьких творах. Це ті ази нашої історії, які повинен знати кожен українець - і маленький, і дорослий.

 

 

 

 

 

 

 

 

Глазовий, П.

Про Пончика, Батончика та Білого Слоника. Славний воїн печериця / П. Глазовий. – Київ: Стебеляк, 2013. – 32 с.: ілюстр.

Про пончика Веселими пригодами Івана-бігунця, Сергійка-нежалійка та клоуна Боби видавництво продовжує серію «Павло Глазовий — дітям», в якій заплановано вихід семи таких книжечок відомого українського поета-гумориста Павла Прокоповича Глазового.
Книжечка розрахована на найменшого та найвибагливішого читача, який щойно перейшов від гризіння книг до їх читання і десь до віку 10-12 років . В книжечці дитина зустріне багато іграшок і звірів, вивчить ноти, навчитися разом з клоуном Бобою вимовляти букву «р», складати віршики, та на її сторінках зустріне ще багато цікавих пригод і несподіванок.

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Носко, Д.

Чумацький шлях. – К.: «Патерик», 2013. – 64с.: іл..
 

Книга змальовує історію виникнення та розвитку на Україні чумацького промислу. Доступною мовою розповідається, як везли чумаки з Криму, чорноморського й азовського узбереж сіль, рибу та найрізноманітніший крам. Описується, як жили чумаки, як відбувалися їх мандрівки. Також показано, як втілився образ чумака в народній пісенній творчості. Увагу читачів обов’язково привернуть яскраві малюнки, на яких показано, як чумаки переміщались, що їли та пили, як вони співали та з якими проблемами стикались у дорозі.

 

 

 

 

 

 

Малі драконенята так люблять пустувати / Франц Салес Скленіцка ; пер. з нім. І.Андрущенка. – К. : Наш час, 2013. – 26 с. – (Равлик).

Драко-мама і драко-тато нарешті можуть насолоджуватися спокійною і затишною оселею: жодної печерної тварини, ніякого безладу і головне - хороші і слухняні драко-діточки! Та як бі не старалися четверо драко-діток бути такими, як хочуть батьки, завжди виходить трохи не те. Та що там казати, зовсім не те..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сташук О.В.

Я громадянин України. – К.: Патерик, 2013. – 64с.: ілюстр.

В цій книзі розказано про національну символіку,види влади,конституцію,основні закони,частину української історії,культури,географії та традиції.
Вашу увагу обов"язково привернуть яскраві сторінки історії та природні надбання регіонів України,знайомство з культурою та видатними діячами України.

 

 

 

 

Симоненко, О.

Хочу, хочу  подарунків /Олег Симоненко. – К. : видавництво «Майстер-клас», 2014. – 32[8] с.: іл.. – (Серія «Книжка-картинка»).

Історія духовного переродження маленької дівчинки Соломії, що трапилася в переддень свята — дня Святого Миколая, схожа на маленьке диво, яке стане гарним прикладом як для дітей, так і для дорослих.
Книга рекомендується дітям від 4 років, а також їхнім батькам. Вона буде чудовим подарунком маленькій людині, доля якої вам небайдужа.  .

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Архів записів
Copyright MyCorp © 2021 Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz