«  Червень 2020  »
Головна » 2020 » Червень » 4 » «Авторські читання онлайн - «Перстень курантів», кримінальна повість в уривках від польської письменниці Катажини Васильковської!
6:05 PM

Приємний сюрприз для поціновувачів пригод, детективів та….майбутніх письменників! Для вас «Авторські читання онлайн - «Перстень курантів», кримінальна повість в уривках від польської письменниці Катажини Васильковської!

Katarzyna Wasilkowska Autorskie czytanie online - "Pierścień kurantów", kryminalna powieść dla dzieci w odcinkach"!

Ти любиш детективи та пригоди?

Ти хочеш стати співавтором і змінити сюжет?

З ким? Польською письменницею Катажиною Васильковською

Як? Уривки неопублікованої повісті будуть доступні на сайті бібліотеки biblioteka-if.at.ua та на сторінці у Facebook.

СЛУХАЙТЕ! КОМЕНТУЙТЕ! ПРОПОНУЙТЕ СВІЙ РОЗВИТОК СЮЖЕТУ!

Коли? Вже з 1 червня до кінця липня, щопонеділка та щочетверга о 18.00

Для кого ? Читачам віком 9+, що володіють польською мовою; вчителям польської мови; перекладачам та видавцям)

Усі епізоди будуть доступні в Інтернеті безкоштовно протягом щонайменше 6 місяців після закінчення проекту, тобто з 1 серпня 2020 року до кінця січня 2021 року.

ВМОТИВУЙТЕ АВТОРА НА ЗМІНУ СЮЖЕТУ!

Ти любиш детективи та пригоди?

Ти хочеш стати співавтором і змінити сюжет?

З ким? Польською письменницею Катажиною Васильковською

СЛУХАЙТЕ! КОМЕНТУЙТЕ! ПРОПОНУЙТЕ СВІЙ РОЗВИТОК СЮЖЕТУ!

Коли? Вже з 1 червня до кінця липня, щопонеділка та щочетверга о 18.00

ВМОТИВУЙТЕ АВТОРА НА ЗМІНУ СЮЖЕТУ!

Переглядів: 97 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0