«  Травень 2020  »
Головна » 2020 » Травень » 13 » Презентація періодичних видань
Презентація періодичних видань

Дорогі друзі! Мабуть вам буде цікаво дізнатися, що в обласній бібліотеці для дітей поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Вони з нетерпінням чекають на зустріч з вами. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, матеріалів, які допоможуть вам у навчанні, поповнять ваші знання, навчать логічно мислити, відкритють безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть вам змістовно, весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин.

Крила в птаха не з пір’їн,

А з паперу і з новин.

Він щодня на диво-крилах

Їх розносить по квартирах.

Так. Це газета.

Газета – це щотижневе або щоденне видання, яке розповідає про останні події в світі, країні, місті.

Журнал – це періодичне видання, яке виходить під постійною назвою, має свої рубрики, містить статті з різних питань.

Коли і де виник перший журнал?

Першим в Україні ілюстрованим журналом для дітей і молоді був «Дзвінок» . Виходив у Львові (1890-1914) – двічі на місяць. В ньому вперше побачили світ твори для дітей І.Франка, Л.Українки, М.Коцюбинського, Олени Пчілки.

"Дзвіночок" – всеукраїнський, пізнавальний, історичний, культурно-розважальний журнал для дітей дошкільного та шкільного віку, мета якого – навчити дітей рідної мови, пізнати історію, традиції, культуру, виховати нову українську еліту, виявити нові таланти.

«Дзвіночок» — один із найстаріших дитячих журналів України. Його заснував 1931 року у Львові.У 1939-му журнал закрили. А от реабілітували «Дзвіночок» лише в 1992-му завдяки подвижницькій праці письменниці Лесі Пилип’юк, яка очолює часопис і донині.

Переглядів: 122 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0