«  Травень 2020  »
Головна » 2020 » Травень » 22 » проект «ФАЛЬКОЛО – родинне читання».
10:03 AM
проект «ФАЛЬКОЛО – родинне читання».

Дорогі наші друзі, шанувальники книжок!

І ви, і ми, і вони – всі чудово знають, що одним із найулюбленіших сучасних поетів, які  пишуть для дітей, є, безумовно, пан Григорій Фалькович.

Його розумні вірші, з неочікуваними дотепними та яскравими образами, впевнено зайняли почесне місце не лише у шкільних програмах, але й у серцях маленьких та дорослих читачів.

Саме цього року якось несподівано усвідомилося, що він, такий юний у творчості, є найстаршим з провідних дитячих поетів і невдовзі відзначатиме вельми солідний ювілей.

Останнім часом, в мережі, незалежно одне від одного, спонтанно почали з’являтися домашні відео, на яких діти й дорослі читають вірші Григорія Фальковича. Так і виник неприбутковий проект «ФАЛЬКОЛО – родинне читання». Віртуальне «Коло» почало свої оберти. На сьогодні, до його орбіти потрапило чимало родин, зокрема, і письменницьких, долучаються бібліотеки, видавництва тощо.

Отже, наші дорогенькі, є дві класні пропозиції.

1. Не баріться! Застрибуйте на YouTube-канал «Для дотепного віку» (https://www.youtube.com/channel/UCSvvuniZoL4flwpY05eUOew) та прогляньте те, що уже відзнято кимось із шанувальників Григорія Фальковича.
  2. Зосередьтеся. Підготуйтеся. Зробіть своє родинне відео – з читанням його віршів.

Ваші відео стануть частиною контенту на каналі «Для дотепного віку» та на інформаційних ресурсах інших учасників проекту.

Зробімо незабутній подарунок собі і улюбленому поету!

Надсилати свої відеоматеріали можна безпосередньо на канал «Для дотепного віку», до  онлайн-проекту «ФАЛЬКОЛО – родинне читання», до нашої БІБЛІОТЕКИ (сайт, ел. пошта…) або на електронну адресу dlyadotepnogoviku@gmail.com.

На авторів найкращих відео чекають справжні сюрпризи!

Переглядів: 96 | Додав: Умка | Рейтинг: 0.0/0