Кращий читач України - 2014. Переможці

       III обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія - 2014”

( “Найкращий читач України – 2014”)

    10 квітня об 11:00 годині в читальному залі (відділу обслуговування 5-9 класів) відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія - 2014”. У ньому взяли участь понад півсотні школярів з усього Прикарпаття. Це переважно  – переможці оглядових  етапів, які фінішували  в районних та сільських бібліотеках. Юні шанувальники літератури вели читацький щоденник. Тут   занотовували відомості з улюблених книжок.  До  “Книгоманії” залучилися в основному учні 6-8-х класів.

    Серед учасників “Книгоманії - 2014” – 8-класниця Вікторія Комарин з Лисця Тисменицького району. Найбільше віддає перевагу  пригодницьким  і психологічним  романам. Між інтернетом та бібліотекою дівчина  обирає  читацьку залу.

     А от  семикласник  Ігор Череп з Івано-франківська зізнається, встигає і за комп’ютером посидіти,  і книгу почитати. Серед улюблених – “Робінзон Крузо” та “Пригоди Тома Сойєра”.

       Переможці фінального етапу  “Книгоманії - 2014” визначаться за результатами тестування. Головний приз для кращих поціновувачів літератури – поїздка до Львова на Фестиваль дитячого читання.

     Переможцями ІІІ етапу стали:

 1. Глібчук Світлана, учениця 7-го класу ЗОШ с.Джурів Снятинського району.
 2. Виноградник Олександр, учень 2 (6) класу Снятинської гімназії м.Снятин.
 3. Комарин Вікторія, учениця 8-го класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Лисець Тисменицького району.
 4.        Вони будуть нагороджені поїздкою до м. Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» в період з --- травня по ---травень 2014 року.

   

  Вітаємо переможців!

  Також ви можете переглянути статтю про вищезгаданий конкурс на сайті Сектор news if.ua.

  Дивіться посилання  

   

   

Інші події

диспут «Комп'ютер чи книга?»
диспут «Комп'ютер чи книга?»

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання «Читай. Думай. Твори», бібліотекарі відділу обслуговування 1-4 класів обласної бібліотеки для дітей провели диспут...

Детальніше
АКЦІЯ "БЕРЕЗЕНЬ. ЧИТАЮТЬ ВСІ!"
АКЦІЯ "БЕРЕЗЕНЬ. ЧИТАЮТЬ ВСІ!"

20 березня івано-франківська обласна бібліотека для дітей долучилася до акції "Березень.Читають всі!"Для голосного читання цьогоріч обрана збірка казок І. Франка...

Детальніше
Великодній майстер-клас
Великодній майстер-клас

Незабаром Великдень, тому всі починають готуватися до цього великого свята заздалегідь. Вчора, 8 квітня, у бібліотечних залах великим білим згустком...

Детальніше
День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)
День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Детальніше