Легендами шляхетного Івано-Франківська

     5 травня 2016 року працівники молодшого відділу провели віртуальну подорож "Легендами шляхетного Івано-Франківська"(до Дня заснування м.Івано-Франківськ).

   «Це третє місто Галичини після Львова і Кракова належить до найкрасивіше забудованих і найпристойніше утримуваних міст у Галичині. Розташований посеред красивої і   родючої рівнини, перетятої двома Бистрицями – Солотвинською і Надвірнянською. Станислав має у своєму географічному положенні всі необхідні умови для того, щоб          вважатися столицею всього Покуття" – Алоїз Шарловський. Станиславів. 1887р.

 Учні 3-А класу 7 школи зазирнули у історичне минуле рідного міста, а також мандрували вулицями нашого славного Івано-Франківська, яке носить ім’я славетного Каменяра, велета  духу народного, борця за його кращу долю. Земле Прикарпатська! Історія твоя, що дійшла до нас зі стародавніх переказів та пісень, писемних джерел, сповнена драматизму одвічної боротьби волелюбного народу проти численних завойовників.

Ми всі тішимося, що живемо в Івано-Франківську, а віршами і піснями прославляємо наше молоде європейське місто, яке є одним з відомих економічних, культурних та архітектурних центрів Західної України. В ньому представлено  багато різноманітних архітектурних стилів, які заворожують не лише туристів, але і самих мешканців. Івано-Франківськ не схожий на жодне місто світу з вельми об’єктивних історичних, культурних та географічних причин.

 

Це наше місто.

            Дикий виноград

на камені,

           якому сотні років.

Іван Франко.

       Відлуння слів і кроків.

Денис Січинський

       Музика кантат.

Це наше місто.

      Портик. мезонін.

Крамнички

       і кав’ярненьки ошатні.

І душі –

      вже нікому не підвладні,

пробуджені

       і підняті з колін!

                                 С.Пушик

Інші події

Ніч Гаррі Поттера
Ніч Гаррі Поттера

Магічною атмосферою зустріла бібліотека цього особливого вечора #HarryPotterBookNight юних поттероманів.А почалося все з захоплюючої розповіді про історію створення книги та...

Детальніше
Кращий читач України - 2014. Переможці
Кращий читач України - 2014. Переможці

10 квітня об 11:00 годині в читальному залі (відділу обслуговування 5-9 класів) відбувся ІІІ обласний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання “Книгоманія - 2014”. У ньому взяли участь понад півсотні школярів з усього Прикарпаття. Це переважно  – переможці оглядових  етапів, які фінішували  в районних та сільських бібліотеках. Юні шанувальники літератури вели читацький щоденник. Тут   занотовували відомості з улюблених книжок.  До  “Книгоманії” залучилися в основному учні 6-8-х класів.

Детальніше
МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДІТЕЙ "Весняний настрій"
МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДІТЕЙ "Весняний настрій"

#Всеукраїнський_тиждень_дитячого_читання МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ДІТЕЙ "Весняний настрій" Якщо ви обожнюєте весну, пору коли навколо все цвіте, тоді цей майстер-клас для вас....

Детальніше
клуб «MIXER» граємо "Мафію"
клуб «MIXER» граємо "Мафію"

… місто засинає, просинається… клуб «MIXER»… Сьогодні у бібліотеці ми грали «Мафію». Гра настільки захоплююча, що час пролетів непомітно. Наш...

Детальніше