проект «ФАЛЬКОЛО – родинне читання».

Дорогі наші друзі, шанувальники книжок!

І ви, і ми, і вони – всі чудово знають, що одним із найулюбленіших сучасних поетів, які  пишуть для дітей, є, безумовно, пан Григорій Фалькович.

Його розумні вірші, з неочікуваними дотепними та яскравими образами, впевнено зайняли почесне місце не лише у шкільних програмах, але й у серцях маленьких та дорослих читачів.

Саме цього року якось несподівано усвідомилося, що він, такий юний у творчості, є найстаршим з провідних дитячих поетів і невдовзі відзначатиме вельми солідний ювілей.

Останнім часом, в мережі, незалежно одне від одного, спонтанно почали з’являтися домашні відео, на яких діти й дорослі читають вірші Григорія Фальковича. Так і виник неприбутковий проект «ФАЛЬКОЛО – родинне читання». Віртуальне «Коло» почало свої оберти. На сьогодні, до його орбіти потрапило чимало родин, зокрема, і письменницьких, долучаються бібліотеки, видавництва тощо.

Отже, наші дорогенькі, є дві класні пропозиції.

 1. Не баріться! Застрибуйте на YouTube-канал «Для дотепного віку» (https://www.youtube.com/channel/UCSvvuniZoL4flwpY05eUOew) та прогляньте те, що уже відзнято кимось із шанувальників Григорія Фальковича.
 2. Зосередьтеся. Підготуйтеся. Зробіть своє родинне відео – з читанням його віршів.  
 3.  

  Ваші відео стануть частиною контенту на каналі «Для дотепного віку» та на інформаційних ресурсах інших учасників проекту.

  Зробімо незабутній подарунок собі і улюбленому поету!

   

  Надсилати свої відеоматеріали можна безпосередньо на канал «Для дотепного віку», до  онлайн-проекту «ФАЛЬКОЛО – родинне читання», до нашої БІБЛІОТЕКИ (сайт, ел. пошта…) або на електронну адресу dlyadotepnogoviku@gmail.com.

  На авторів найкращих відео чекають справжні сюрпризи!

   

   

Інші події

літературне знайомство “Дочка Прикарпаття”
літературне знайомство “Дочка Прикарпаття”

29 березня відбулося літературне знайомство “Дочка Прикарпаття”(присвячене 135р. від дня народження М.Підгірянки (1881 — 1963), української поетеси, педагога. Захід проходив ...

Детальніше
zoom конференція за підсумками регіональної акції "Березень. Читають всі"
zoom конференція за підсумками регіональної акції "Березень. Читають всі"

25 березня відбулася zoom конференція за підсумками регіональної акції "Березень. Читають всі" в рамках професійного партнерства "Конструкторське бюро бібліотекарів", під...

Детальніше
Книжок країна чарівна чекає на гостину
Книжок країна чарівна чекає на гостину

У Всеукраїнський день бібліотек відбувся літературний ранок "Книжок країна чарівна чекає на гостину" з учнями ліцею. В подяку діти привітали...

Детальніше
Як звірята лікували книгу
Як звірята лікували книгу

Щочетверга у нас оживають ляльки... Для найменших читайликів, сьогодні театральна студія "Коли оживають ляльки" презентувала лялькову виставу "Як звірята лікували...

Детальніше