Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Щорічно останній тиждень березня для дитячих бібліотек сповнений приємних турбот, пов’язаних з проведенням Всеукраїнського тижня дитячого читання.

Діти люблять це свято і чекають його з нетерпінням. Це час сповнений дивовижного книжкового розмаїття. Зустрічі з улюбленими письменниками та їх новими книжками , літературні подорожі, ігри та вікторини, конкурси, театральні вистави, майстер класи – і все це супроводжується приємними несподіванками.

Цього року Всеукраїнського тижня дитячого читання в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей під гаслом: «Читай. Думай. Твори».

Прес – анонс

Урочисте відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання «Читай. Думай. Твори». Учасниками свята стануть учні СШ№5. Свою музично-поетичну програму подарують нам вихованці МДШ№1 керівник Валіхновська Зорина Олегівна та МЦДЮТ гуртка художнього слова «Істина» керівник Людмила Михайлівна Батюженко. З вітальним словом звернуться представники влади та дитяча письменниця Олеся Овчар.

28 березня о 13:30 год.

 

 

Літературно-музичне шоу «Країна казкова – країна книжкова». «У чарівній Країні казок співають пташки, дзюрчить струмочок, на галявині стоїть хатинка, де у віконці дрімає Бабуся казкарка…» - так розпочнеться літературно-музична лялькова вистава «Казко, ти наша гостя», де наші маленькі глядачі зможуть впізнати знайомі і ще невідомих героїв, послухають чудові мелодії, а насамкінець зможуть переглянути цікаві та нові книжки.

28 березня о 15:30 год.

 

Літературне знайомство «Дочка Прикарпаття» присвячене 135-річчю від дня народження Марійки Підгірянки, української поетеси, педагога. Захід відбудеться в Івано-Франківському академічному обласному театрі ляльок      імені Марійки Підгірянки, названий на честь української поетеси. Глядацькою аудиторією будуть учні СШ№5, які декламуючи вірші, на кілька хвилин відчують себе  акторами лялькового театру.

29  березня о 13:00 год.

 

«Франкові читання» (до 160-річчя від дня народження І. Я. Франка). Це спільний проект обласного телебачення «Галичина» та працівників обласної бібліотеки для дітей. Молодші школярі матимуть змогу прочитати палке слово поета. Батьки та бібліотекарі перегорнуть сторінки ліричної творчості Франка.

29  березня о 12:00 год.

 

Лялькова мініатюра «Книжечка шукає друзів», яку представлятиме гурток «Книга і лялька».

29  березня о 15:30 год.

 

Диспут «Комп’ютер чи книга?», присвячений нашим вірним друзям і помічникам: книзі та комп’ютеру. Але ні телебачення, ні комп’ютер не зможуть замінити щирого спілкування з книгою. Над цим і подискутують учні 3-4 класів.

30 березня о 12:00 год. 

 

Літературна подорож «Мандруючи книжковим містом», на якій учні СШ№5 візьмуть участь у цікавій пізнавальній вікторині «Найкращий знавець творчості Ганса Крістіана Андерсена», присвячена дню народженню великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена та Міжнародному дню дитячої книги.

31 березня о 14:30 год.

 

Майстер клас по виготовленню книжкової закладки «Книжкова закладка для розуму та рук зарядка». Учні ЗОШ №7.

30 березня о 15:00 год.

 

Круглий стіл «Наші юні митці». На ньому буде представлено:

 • Мультимедійну презентацію «Бібліотерапія».
 • Читання віршів вихованців гуртків літературного та театрального напрямків МЦДЮТ.
 • Музичне привітання від вихованців музичного напряму відділення «Школа мистецтв», зав відділенням Трощук Марта Тимофіївна
 • Інтерв’ю гуртка журналістики, керівник Андріяшко Ольга Михайлівна
 • 31 березня о 15:00 год.

   

       Ток-шоу "Друкована та електронна книжка". Добре чи погано, наскільки потрібна електронна книга, чи витіснить вона паперову...? Про це матимуть змогу поміркувати учні 4 класу ЗОШ №7.

  1 квітня о 12:00 год.

   

   

  • інформаційна виставка «Дитяча книга — 2015» -  виставка нових надходжень, яка познайомить вас із новими книгами, що надійшли до нашої бібліотеки.
  • виставка творчих робіт МЦДЮТ під назвою “Обдаровані діти — майбутнє України” .
  • виставка «Натхнення для творчості черпаємо з книг» , на якій буде виставлено книги з автографами від самих авторів.
  •   1 квітня о 12:00 год.

    

   Урочисте закриття Тижня дитячого читання. презентація книги місцевої дитячої опетеси, журналіста Марти Войцехівської-Павлишин "Бабучина оповідки".

   4 квітня 13:00 год.

    

   Турнір ерудитів «Дорога нам книга кожна». Турнір матиме кілька етапів-зупинок: «казкова», «пригодницька», «ерудит - міфознайко», «упізнай героя», «планета фентезі».

   4 квітня о 12:00 год.

    

    

    

    

    

    

Інші події

Булінг - право насильства у школі
Булінг - право насильства у школі

Як не стати жертвою та протидіяти шкільному насиллю, які основні ознаки та причини цькування, як вчасного реагувати на них, яка...

Детальніше
Щасливе дитинство
Щасливе дитинство

Літо для дитячої бібліотеки- це пора творчості, фантазії, активізації усіх форм індивідуальної та масової роботи з читачами- дітьми, можливість ближче...

Детальніше
Відкрий Європу для себе
Відкрий Європу для себе

18 травня - День Європи - це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що грунтується на спільних...

Детальніше
Майстер-клас "Створюємо м'якенького баранчика"
Майстер-клас "Створюємо м'якенького баранчика"

На базі нашої бібліотеки волонтери вчора, 17 травня, проводили майстер-клас та виготовляли з дітками м‘якенького баранчика із паперу. Дітям дуже...

Детальніше