Живе під сонцем любові Шевченкова весна

В обласній бібліотеці для дітей завжди людно. Ось і цього разу в читальному залі відділу обслуговування 5-9 кл. бібліотеки зібралось чимало людей на літературно-музичну композицію "Живе під сонцем любові Шевченкова весна" 
Затамувавши подих присутні слухали про Шевченка не лише борця, а й ніжного й вразливого душею, чистого серцем лірика.
Святковий настрій гостям заходу подарували вихованці МЦДЮТ гуртка декламатарського мистецтва "Істина" кер. Батюженко Л.М; естрадно - театрального гуртка кер. Клюба М.; гуртка спецінструменту "Фортепіано" відділу "Школа мистецтв" кер. Новосьолова Л.; вихованка вокзального ансамблю "Мрійники" кер. Козлова М.Є. - Козлова Ольга та учень 4 школи 10 класу - Олег Роман.
Вони з задоволенням декламували вірші та уривки з поем, виконували пісні та музичні композиції на слова Т. Г. Шевченка.
У кожній хаті нехай живе, а не стоїть почесно на полиці мудре, ніжне, пророче слово нашого Кобзаря. Адже його твори – це історико-культурні пам’ятки, що житимуть віки, як живуть у народі перекази про народних героїв. 
Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря».
Наприкінці заходу присутні ознайомилися із книжковою виставкою, приуроченою життю і творчості великого поета "Величний дар Шевченкового слова".

Інші події

Україно! Я пишаюся твоєю мелодійною мовою
Україно! Я пишаюся твоєю мелодійною мовою

18 лютого в обласній бібліотеці для дітей відбулося літературно-мистецьке свято: «Солов’їна, барвінкова українська рідна мова» (з нагоди міжнародного дня мови).На...

Детальніше
Знамено сім’ї – любов
Знамено сім’ї – любов

В щасливі і сумні години,Куди б нам не стелився шлях,Не згасне вогнище родиннеВ людських запалених серцяхДмитро Білоус Все найкраще, що є...

Детальніше
zoom конференція за підсумками регіональної акції "Березень. Читають всі"
zoom конференція за підсумками регіональної акції "Березень. Читають всі"

25 березня відбулася zoom конференція за підсумками регіональної акції "Березень. Читають всі" в рамках професійного партнерства "Конструкторське бюро бібліотекарів", під...

Детальніше
Мир і дружба не дива, або знай свої права
Мир і дружба не дива, або знай свої права

В рамках Тижня права, який проходить в бібліотеці з 4-10 грудня, учні 1-А та 1- Б класів ЗОШ 7 сьогодні...

Детальніше