26 квітня 2017 в обласній бібліотеці для дітей відбувся 4 (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "Книгоманія 2017"
Результати тестів учасників IV (обласного) етапу
Всеукраїнського конкурсу дитячого читання
«Книгоманія – 2017»
(вказана кількість правильних відповідей)
⦁ м. БОЛЕХІВ
Диндин Ірина – 6 клас – с. Підбереж - 38 балів
Стефанів Оксана – 7 клас – с. Тисів - 33 бали
⦁ м. БУРШТИН
Торконяк Вероніка – 6 клас – м. Бурштин - 40 балів
Лугова Софія – 7 клас – м. Бурштин - 57 балів
⦁ ВЕРХОВИНСЬКИЙ РАЙОН
Харук Літана - 6 клас – с. Криворівня - 32 бали
Тануляк Анна – 7 клас – с. Яблуниця - 35 балів
⦁ ГАЛИЦЬКИЙ РАЙОН
Клим Анна – 6 клас – с. Бринь - 38 балів
Керницький Сергій – 7 клас – м. Галич - 36 балів
⦁ ГОРОДЕНКІВСЬКИЙ РАЙОН
Ковалів Вікторія – 7 клас – м. Городенка - 41 бал
⦁ ДОЛИНСЬКИЙ РАЙОН
Івасів Юлія – 6 клас – м. Долина - 47 балів
Прилуцький Євген – 7 клас – с. Мізунь - 45 балів
⦁ КОСІВСЬКИЙ РАЙОН
Бойчук Любов – 6 клас – с. Ст. Кути - 46 балів
Сенчук Яна – 7 клас – с. Смодна - 60 балів
⦁ НАДВІРНЯНСЬКИЙ РАЙОН
Пристай Анастасія – 6 – Б клас - 45 балів
Василишин Михайло – 7 клас - 44 бали
⦁ РОГАТИНСЬКИЙ РАЙОН
Кохман Ольга – 7 клас – м. Рогатин - 37 балів
Штогрин Анастасія – 6 клас – м. Рогатин - 40 балів
⦁ РОЖНЯТІВСЬКИЙ РАЙОН
Заяць Андріана – 7 клас – м. Рожнятів - 41 бал
Кос Діана – 6 клас – с. Гриньків - 34 бали
⦁ СНЯТИНСЬКИЙ РАЙОН
Крильчук Андрій – 6 клас – с. Джурів - 41 бал
Гуцуляк Анастасія – 7 клас – м. Снятин - 32 бали
⦁ ТИСМЕНИЦЬКИЙ РАЙОН
Гладун Христина – 6 клас – с. Чорнолізці - 38 балів
Ільків Юлія – 7 клас – с. Підлужжя - 33 бали
⦁ ТЛУМАЦЬКИЙ РАЙОН
Ільницька Аліна – 6 клас - 42 бали
⦁ КАЛУСЬКИЙ РАЙОН
Дрогомирецький Роман – 6 клас – с. Боднарів - 40 балів
Лилак Вікторія – 7 клас – с. Кадобна - 37 балів
⦁ КОЛОМИЙСЬКИЙ РАЙОН
Макух Вікторія – 6 клас – с. Коршів - 37 балів
Радик Марта – 7 клас – смт. Отинія - 34 бали
⦁ м. КОЛОМИЯ
Петльоха Ангеліна – 6 клас - 41 бал
Ферчук Марина – 7 клас - 43 бали
⦁ м. КАЛУШ
Панасенко Владислав – 2 (6) клас – м. Калуш - 41 бал
Удод Анастасія – 7 – Б клас – м. Калуш - 57 балів
⦁ м. ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Пономаренко Світлана – 6 клас - 46 балів
Остапчук Вікторія – 7 клас - 34 бали
⦁ м. ЯРЕМЧЕ
Коренюк Вікторія – 6 клас - 36 балів
Пасічна Наталія – 7 клас - 35 балів
⦁ Печеніжинська ОТГ
Василик Мар'яна – 7 клас - 36 балів
ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!
Івасів Юлія – 6 клас – м. Долина - 47 балів
Сенчук Яна – 7 клас – с. Смодна - 60 балів