«Моє домашнє чудо» . 1 березня – Всесвітній день котів

1 березня – Всесвітній день котів. Ці милі та ласкаві тварини давно стали домашніми улюбленцями.

Про котів пишуть вірші, оповідання, знімають кіно, мультфільми…

А в нашій бібліотеці відділі обслуговування читачів 1-4 класів спільно з сектором естетичного виховання діти заглянули у віконечко природи «Моє домашнє чудо». Свою любов до ніжного створіння бібліотекарі представили на ілюстрованій книжковій виставці «Веселкові барви природи».

Багато дітей взяли участь у поетичній хвилинці, з ними провели котячу вікторину, а лялькова вистава про домашніх улюбленців дуже розвеселила аудиторію.

Бібліотекарі розказали цікавинки про тваринок.

Коти живуть поряд з людиною вже багато тисяч років. Малюнок поверхні носа котів унікальний, як відбиток пальця людини. Коти справжні мисливці і санітари. Коти полюють на щурів та мишей, так тримають у чистоті господарську домівку. У деяких країнах коти знаходяться на особливому державному забезпеченні. Наприклад, в Австрії кожна кішка, яка охороняла продовольчі склади, отримує довічну пенсію у вигляді м’яса та молока.    

Родзинкою заходу була участь бібліотекарів в опитуванні про котів  журналістки телебачення «Галичина» Г.Філіпової. цей репортаж зможуть побачити краяни у передачах «Галичини».

Насамкінець бібліотекар зробила огляд літератури про наших братів менших і порадила всім прочитати книжку О.Орлової «Подорож до країни Мурвіль», де чарівна країна котячої втіхи і течуть там молочно-кисельні ріки, вулиці прикрашають карамельні будиночки, а на луках трояндами зеленіє котячі м’ята. Це все – Мурвіль! Саме туди і вирушить у далеку подорож Лицар Котячої слави Кексик Сірий. Він запрошує і вас, любі читачі з ним помандрувати. Приєднуйтеся!

Інші події

диспут «Комп'ютер чи книга?»
диспут «Комп'ютер чи книга?»

В рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання «Читай. Думай. Твори», бібліотекарі відділу обслуговування 1-4 класів обласної бібліотеки для дітей провели диспут...

Детальніше
«Мово рідна, зіткана з любові та тепла». До Міжнародного Дня рідної мови,
«Мово рідна, зіткана з любові та тепла». До Міжнародного Дня рідної мови,

До Міжнародного Дня рідної мови, який відзначають 21 лютого на відділ обслуговування читачів 1-4 класів спільно з сектором естетичного виховання...

Детальніше
Рідна мово моя, поетична й пісенна
Рідна мово моя, поетична й пісенна

Мовою ж моя, мово, Мово України, Ти моя казковаПісня солов'їна. До Міжнародного дня рідної мови в рамках літературного - творчого проекту "О мово...

Детальніше